Záhradná architektúra

Záhrada je neoddeliteľnou súčasťou väčšiny rodinných domov. Jej vzhľad je prejavom estetického cítenia obyvateľov domu a odzrkadľuje ich životný štýl. Ak ste priaznivcom minimalizmu a čistých línií alebo máte radi klasiku a eleganciu, naše služby záhradného architekta sú vám plne k dispozícii.

Záhrada na kľúč

Vytvoríme vám záhradu, po akej ste vždy túžili. Praktické riešenie plné elegancie, miesto pre oddych a relax. Riešenie na kľúč je ideálnou voľbou nielen pre novovznikajúce záhrady. Túto službu odporúčame využiť aj v prípade potreby nového vzhľadu existujúcej záhrady.

Realizácia

Samotnú realizáciu možno rozdeliť do viacerých krokov. Na základe vašich predstáv najprv vypracujeme vizualizáciu priestoru. Prediskutujeme vhodnosť členenia záhrady a odporučíme materiály vhodné do tohto priestoru. Po začatí stavebných prác sa snažíme dodať dielo v čo najkratšom čase s ohľadom na zachovanie najvyššej možnej kvality prevedenia.

Prvky záhradnej architektúry

Zistili ste, že vám niečo v záhrade chýba? Chcete nový plot alebo novú dlažbu? Zvažujete malé jazierko alebo skalku? Obráťte sa na nás. Zameranie na detail je to, čo nás charakterizuje.