Stavebná činnosť

Vykonávame stavebné práce, ktorých súčasťou je návrh projektu a jeho následná realizácia. Stavby na kľúč sú určené pre každého, kto sa rozhodol vložiť všetku prácu do rúk odborníkom. Všetky činnosti spojené s realizáciou projektu preberá na seba naša firma. O výber vhodného materiálu sa postará odborný pracovník našej spoločnosti. Dodržiavanie vhodných pracovných postupov je zaručené.

Rozsah ponúkaných služieb

Obráťte sa nás už vo fáze príprav projektu. Pomocou grafických návrhov a 3D vizualizácií nájdeme vhodné riešenie pre váš priestor. Zadefinovaním finálneho projektového riešenia prechádzajú ďalšie činnosti na stavebnú zložku našej spoločnosti, ktorá sa postará o založenie stavby a výkopové práce. V prípade potreby riešime aj iné prípravné práce spojené so založením stavby. Hrubá stavba je realizovaná bezodkladne po dokončení výkopových a prípravných prác. Stavba krovu a montáž strešnej krytiny je v podaní našej spoločnosti HBQ rýchla a kvalitná. V prípade potreby realizujeme zateplenie budovy modernými a efektívnymi riešeniami. Pri dokončovacích prácach kladieme vysoký dôraz na detail. Všetky vyššie spomínané práce, ktoré sú súčasťou realizácie na kľúč, je možné samozrejme objednať aj samostatne.

Netradičné riešenia

Neradi splývate s davom a máte radi prepracované dizajnové riešenia. Ako špecialista na kamenné obklady exteriérov a interiérov vám ponúkame svoje služby. Kamenné alebo tehlové obklady fasád rodinných domov a obklady interiérových stien patria medzi stavebné práce, v ktorých máme naozaj bohaté skúsenosti.

Výhody

Ušetrite si finančné prostriedky využitím našej ponuky realizácie stavby, interiéru alebo exteriéru na kľúč. S ohľadom na rozsah prác vám vieme vždy zaručiť priaznivú cenu. Plynulá nadväznosť prác spojených s realizáciou projektu navyše skracuje čas potrebný na dodanie diela. Na stavebné práce na kľúč vždy dohliada odborník a postará sa o dokonalosť každého detailu. Výsledné dielo pôsobí ucelene a môže sa pochváliť vysokou estetickou hodnotou. Kvalita prevedenia prác v maximálnej možnej miere je pre nás vždy prioritou.